m.asam

Gözenekler için M.Asam!

2.4.15

Herkese merhabalar:)
Bugün çoğumuzun sorunu olan gözenekler için çok sevdiğim bir üründen bahsedeceğim..M.Asam Magic Finish fondoteni fondoten olaraqk kullanamadım ben çünkü fondotende ıslak bitişi tercih ediyorum bu ürün ise kadife bitişli..Birgün denerken gözeneklerime etkisini gördüm ve çok mutlu oldum :)
 Ürün köpük formunda, koyu gibi gözükse de cilde sürünce çok açık bir renk alıyor hatta esmerler için açık bile kalabilir ablamda denediğimde çok açık kalmıştı ona..Sivilce izlerini kapamada çok etkili değil fakat dediğim gibi kadife bitişli bir fondoten..
 Gelelim gözeneklerime etkisine..Aşağıda da görüldüğü gibi burun bölgemde fazlasıyla var ve ciddi anlamda bu ürünü gözeneklerim için çok seviyorum..Herkeste bendeki etkiyi yaratır mı bilmem ama sonuç ortada..Yine de gün içinde tazelemek gerekebilir..Ben günlük hayatta T bölgeme bu ürünü sürüp çıkıyorum artık..Ayrıca içeriği de temiz E daha ne olsun :)
M.asam ürünlerine Watsons mağazalarından ulaşmanız mümkün;)

Okuduğunuz için teşekkürler:)
Sevgiler:)

Belki Bu Yazıları da Okumak İstersiniz:)♥

1 yorum

  1. bende genelde ıslak bitişi tercih ediyorum. ama denemeye değer görünüyor:) blogunuzu takibe aldım bende beklerim. sevgiler:)
    http://theruj.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil

Güzel yorumlarınız için teşekkürler:)