Mihera.com ve hediyesi :)

6.12.13

Herkese merhabalar:)
Blogger buluşmamızdaki bir diğer sponsorumuzda mihera.com 'du..Etkinlik gününde aksilik oldugu için hediyelerimizi getiremediler ama sonradan tek tek hepimize gönderdiler emeklerine sağlık:) Çok tatlı iki tane gencecik insan onları başarılarından dolayı kutluyorum ve devamını diliyorum :)
 Peki Mihera nasıl bir site ??? Bu sitede sadece tasarım ürünleri var yani heryerde bulamayacagınız değişik ürünler :)

Pektin şirinliğine bakarmısınız :) Çok tatlı :) 

Çok güzel bi not ve yarım iskambil kagıdı koymuşlar hala çözemedik anlamını :D

Bu çok şık ve değişik yüzük için kendilerine çok t.ediyorum :)

Mihera.com'u bide kendilerinden dinleyelim;

Mihera.com ile Heyecan Dolu Tasarımları Keşfedin
Mihera.com tasarımcıların ve tasarım ürünler üreten firmaların ürünlerini, farklı olmayı yaşam şekli haline getirmiş binlerce üyesine sunuyor. 100`e yakın yerli ve yabancı tasarımcıya ev sahipliği yapan mihera.com, tasarımcılara da tanınmışlık sağlıyor.

Türkiye’nin İlk Tasarımcı Platformu
Galata`dan Alaçatı`ya kadar Türkiye`nin yetenekli tasarımcılarını bir araya getiren mihera.com, üyelerine hayatlarına renk katacak, farkındalıklarını ortaya çıkaracak ürün deneyimleri sunuyor. Tasarım bir minder ile salonunuza, el yapımı bir kolye ile tarzınıza, ahşap bir papyon ile iş yaşantınıza tasarım katacaksınız.

Mihera.com’dan En Özelinize En Özel Hediyeler!
Yılbaşının yaklaşmasıyla beraber sevdiklerinize ne alacağım telaşına girmiş olabilirsiniz. Benzer ürünler satan markalar yerine, tasarımcının hayal dünyasından hayata geçmiş ürünlerle sevdiklerinize tasarım dolu bir dünya verin. En özel hediye paketleri ile tasarımlarınız anında yanınızda olsun. 


Sevgiler:)

Belki Bu Yazıları da Okumak İstersiniz:)♥

6 yorum

Güzel yorumlarınız için teşekkürler:)